O výrobci
Mycology Research Laboratories Ltd.

Britská společnost Mycology Research Laboratories (MRL) je přední světový výrobce přípravků na bázi houbové biomasy.

MRL v souladu s požadavky na výrobu potravin v EU klade nesmírný důraz nejen na kvalitu (spolupráce se špičkovými odborníky, certifikáty GAP, GMP, organického původu), ale rovněž i výzkum – své produkty pravidelně nasazuje do klinických testů u nejrůznějších zdravotních obtíží.

Jako příznivci celostního přístupu jsme přesvědčeni, že samotné přírodní potraviny s plným spektrem obsahových látek mohou být odpovědí na komplexní výzvy, kterým organismus musí čelit.

Certifikáty organického původu USA a EU

Práškové houbové biomasy společnosti MRL jsou certifikovány jako 100% organické ve Spojených státech společností Quality Assurance International (certifikát č. 103491-A).

Klinický výzkum a testování

Společnost MRL je velmi hrdá, že díky svému mnohaletému důrazu na výzkum disponuje záznamy a výsledky klinických testů, ve kterých byly nasazeny přímo její produkty. Svým odběratelům je tak schopna poskytnout k vlastním produktům pro různé situace vyzkoušená dávkování, která mohou odběratelé využít jako referenční při sestavování nutričních plánů pro sebe, své blízké či klienty.

Společnost MRL - Mycology Research Laboratories (Laboratoře mykologického výzkumu)  tak plní, co si vytkla ve svém názvu. Věříme, že si její produkty oblíbíte pro kvalitu a informační podporu k nim.